Contactpersonen

Ad Broeckx

CEO
ad@broeckx.nl
+31 (0)13 516 92 14
Linkedin

Fred Hockers

Operations manager
fred@broeckx.nl
+31 (0)13 516 92 14
Linkedin

Koen Joos

Commercial manager (Belgie en Frankrijk)
koen@broeckx.nl
+31 (0)13 516 92 14
Linkedin

Twan Hesselmans

Assistant operations manager
twan@broeckx.nl
+31 (0)13 516 92 14
Linkedin

Koen Vromans

Commercieel manager (Nederland)
Koenvromans@broeckx.nl

Angela Haerkens

Administration manager
Angela@broeckx.nl

Noomi de Maagt

Administratief backoffice medewerkster
noomi@broeckx.nl

Rini van den Bijgaart

Logistics manager
rini@broeckx.nl
+31 (0)13 516 92 14

Mia Schilders

Administration assistant
mia@broeckx.nl
+31 (0)13 516 92 14